ÇAVUŞOĞLU BİNA YÖNETİMİ; mali müşavirlik dalında 32 yıl, bina yönetimi dalında 7 yıldır faaliyet göstermekte kendi bünyemizde iki mali müşavir, çözüm ortağımız olarak üç avukatımız ve deneyimli kadromuz ile: binanızın gelir ve giderleri göz önünde bulundurularak işletme projesi oluşturmak, gelir ve giderlerin noter onaylı işletme defterine düzenli olarak işlenmesi her daire için ev sahibi ve kiracıların borç alacak durumlarının takibi bina görevlisi ile ilgili olarak sgk bildirgelerinin hazırlanması, sgk pirimlerinin ödenmesi, ücret bordrolarının düzenlenmesi binanızda su, kanalizasyon, elektrik, asansör, çatı ve ortak kullanım alanlarında meydana gelebilecek arıza ve bakımların yaptırılması ve ödemesinin banka yolu ile gerçekleştirilmesini sağlamak.
Çavuşoğlu bina yönetimi olarak hesaplarda havuz hesabı kullanmıyoruz her binanın kendisine ait hesabı oluşturulmakta,  tahsilatları ve binanızın giderlerini bu hesaptan ödenmektedir.
Web sitemizden binanızın gelirlerini ve giderlerini, dairenin veya dairelerin güncel borç listesini görebilir ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Yönetim hizmetlerinin tecrübe ve titizlik gerektirdiğini çok iyi biliyoruz. Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri görev ve sorumluluklarımızın bilincinde siz değerli yönetici ve daire sakinlerine hak ettiği kaliteli hizmet ve donanımı sunmak için çalışmaktayız. Hizmet sunduğumuz süre boyunca en önemli prensiplerimiz olan şeffaf yönetim ve hesap verilebilirlik konularında ayrıca özen göstermekteyiz. Yönetimde başarı sağlayabilmenin birincil yolu elbetteki güven ortamının oluşturulmasıdır. Bizler güven ve şeffaflık zemininde yönetim hizmetlerinden faydalanabilmeniz için kullanmış olduğumuz sistemi baştan sona şeffaf yönetim asıllarına uygun olacak şekilde kurgulamaktayız.
Yönetimin tüm altyapısına hakim ekip ve donanımımız ile yönetim işlemlerinizi sorunsuz profesyonel ve kalite prensiplerine uygun olarak yürütüyor, sizlere komşularınızla kaliteli ve keyifli zaman geçirebileceğiniz, yönetim sorumluluklarının boğuculuğu yerine daha güvenli ve huzurlu günlerin teminatını sunuyoruz.


Haberler
İletişim

Bize Ulaşın

Merkez

Adr: Örnekevler Mh. Menekşe Sok.
No:9, Çavuşoğlu Plaza,Kayseri

Tel: +90 352 222 50 38

Şube

Adr: Hunat Mah. Nur Sok.
Sitaş İş Merkezi. Kat: 4 Kayseri

Tel: +90 352 220 16 66

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın